Trápí vás červotoč nebo tesařík v trámech?

Nabízíme likvidaci jak červotoče, tak tesaříka v krovu, ve stropních trámech, v tesařských konstrukcích a dalším dřevě. Pomůžeme vám i s ošetřením dřeva, které bylo napadeno houbami.

Používáme gel, který umožňuje nanášet silné vrstvy a zajistí tak hloubkovou penetraci. Gel proti tomuto dřevokaznému hmyzu aplikujeme stříkáním, případně injektáží. Účinná látka odolává vodě (není rozpustná ve vodě) a je trvale vázána ve struktuře dřeva. Efekt je proto dlouhodobý.

Níže na fotce lze vidět řez krovem, který byl napadený dřevokazným hmyzem. Takový krov neplní svoji funkci a stává se nebezpečným.

Gel, který pro sanaci dřeva používáme, je možné použít i v interiéru, s výjimkou ploch, kde hrozí přímý styk s potravinami.

Jsme certifikovaní k sanaci dřeva napadeného dřevokazným hmyzem či houbami.


Potřebujete pomoci ošetřit napadené dřevo?

Rádi vám s likvidací tesaříka, červotoče či hub pomůžeme. Kontaktujte nás.

Zásady ochrany osobních údajů – k vyřízení Vašich poptávek musíme zpracovat některé Vaše osobní údaje. Správcem těchto osobních údajů je Ing. Václav Kruml tel. 773590040. Vaše osobní údaje jsou potřebné pro vystavení případné faktury a evidenci za poskytované služby a nejsou předávány třetím stranám.