Stavíme i pro státní subjekty

Služby poskytujeme výhradně generálním investorům, tj. nejsme subdodavatelská firma. Stavíme pro veřejné zadavatele jako vítězové výběrových řízení.

Památkově chráněné stavby

Pod našima rukama vzkvetly např. památkově chráněné interiéry poslucháren Lékařské fakulty UK v Plzni, vrátnice a oplocení Divadelních dílen Divadla J. K. Tyla či středověká restaurace Stará sladovna v Plzni.

Rekonstrukce škol, školek či úřadů

Pravidelně provádíme potřebné rekonstrukce fasád a sociálních zařízení či vyměňujeme okna u škol, školek či úřadů. Stejně tak pomůžeme s oplocením a zpevněnými plochami.

Dětská hřiště

Děti si hrají na dětských hřištích, které jsme postavili v mnoha městkých částech v Plzni i v dalších městech. Dětská hřiště nejen stavíme, ale i navrhujeme a osazujeme herními prvky, které si můžete sami vybrat. Samozřejmě hřiště předáváme vč. všech dokladů a revizí.


Máte dotaz nebo poptávku?

Zásady ochrany osobních údajů – k vyřízení Vašich poptávek musíme zpracovat některé Vaše osobní údaje. Správcem těchto osobních údajů je Ing. Václav Kruml tel. 773590040. Vaše osobní údaje jsou potřebné pro vystavení případné faktury a evidenci za poskytované služby a nejsou předávány třetím stranám.