Zemní práce pásovým bagrem JCB

Nabízíme zemní a výkopové práce 5 tunovým pásovým bagrem JCB 8050 s hloubkovým dosahem 3,9m. Následně zajistíme také odvoz zeminy nákladním automobilem s kontejnerem o objemu 5t s hydraulickou rukou.

Náš bagr vám šetří čas a peníze – používá systém přesného bagrování.

Bagrem vám vykopeme například:

  • základy domu
  • jímku
  • přípojky inženýrských sítí
  • kanalizaci

Pomůžeme vám i s terénními úpravami pozemků či zahrad. Děláme i demoliční práce, osazování šachet či jímek, nakládání sypkých materiálů a další.

Přesné bagrování

Bagr je osazen systémem přesného bagrování Nivelis iDig, který umožňuje bagristovi naprosto precizně hlídat hloubku a šířku výkopu. Není třeba dalších lidí okolo bagru, kteří pomáhají měřit výkop. Práce je rychlá a efektivní. Ve výsledku ušetříte za čas bagru na stavbě, za beton v základech (je ho tam přesně tolik, kolik má být, výkop není hlubší), za odvoz zeminy (odveze se přesně tolik, kolik bylo potřeba vykopat) i za pomocníka u bagristy. A v neposlední řadě bude vaše stavba rychleji pokračovat.

Všechny práce děláme na klíč podle vašich přání a potřeb, a to včetně stavebních prací.


Máte dotaz nebo poptávku?

Zásady ochrany osobních údajů – k vyřízení Vašich poptávek musíme zpracovat některé Vaše osobní údaje. Správcem těchto osobních údajů je Ing. Václav Kruml tel. 773590040. Vaše osobní údaje jsou potřebné pro vystavení případné faktury a evidenci za poskytované služby a nejsou předávány třetím stranám.